Dovolená
Svatba v zahraničí – nádherná tematická svatba v Austrálii (2. část)

Svatba v zahraničí – nádherná tematická svatba v Austrálii (2. část)

Doufáme, že jsem vás v předchozím článku přesvědčila o tom, že svatba v zahraničí má své kouzlo. Pokud vás téma doopravdy zaujalo a máte chuť, dozvědět se další informace o této australské svatbě, čtěte určitě dále. Dozvíte se o tom, jak přípravy na svatbu dále pokračovaly a pokud plánujete svou svatbu a je jedno, ať už se jedná o svatbu doma nebo v zahraničí, možná získáte nějakou inspiraci.

svatba v zahraničí
Oslovila i vás tématická svatba v zahraničí?

Ženich a jeho družba

V předcházejícím článku jsem skončila tím, jak si nevěsta vybírala svatební šaty. Nyní se budem soustředit na druhou polovinu budoucích novomanželů a to konkrétně na ženicha a jeho výběr obleku. I když se většinou na výběru ženichova obleku podílí i nevěsta, v tomto případě to tak nebylo. Nevěsta se do výběru zapojila, ale naopak se nechala překvapit výběrem, se kterým ženichovy pomohla jeho družba. Takže finální výsledek viděla nevěsta teprve až na svatbě v „den D“. A jelikož byl oblek ženicha i obleky jeho družby šité na míru, celkový výsledek a dojem byl dech beroucí.

Pozvánky „s duší“

Po výběru družičkovských šatů a výběru oblečení pro novomanžele, přišly na řadu pozvánky. V našem případě budoucí novomanželé do pozvánek investovali o něco více, než bylo původně v plánu, ale výsledek stál rovněž rozhodně za to. Jak již bylo zmíněno, tak do pozvánek bylo investováno o něco více, a tak aby snížily své náklady, svatební menu a program vytvořili vlastnoručně s malou pomocí svých přátel.

Vintage vs. Vandella růže

Květinová výzdoba na svatbu v září byla poněkud těžkým oříškem. Tento oříšek se nakonec nepodařilo rozlousknout přesně podle nevěstiných představ, která si přála vintage růže a magnóliové listy. Nakonec se totiž podařilo sehnat „pouze“ krémové vandella růže. Nevěstu to ale nemuselo zase tolik trápit, protože tyto růže dokonale ladily s celou svatbou a navíc jí dodaly neopakovatelnou atmosféru, kterou tato svatba v zahraničí rozhodně měla vynikající.

svatba v zahraničí
Dobré jídlo, hudba, zábava – nic z toho nesmí chybět

Skvělá ochutnávka vín a místo pro svatbu

Místo celého obřadu bylo vybráno hned od začátku. Jak již bylo zmíněno na začátku, novomanželé se spolu poznali při rande naslepo. No a toto rande bylo v hotelu, kde probíhaly i zásnuby páru a tak se zde, na tomto pro pár symbolickém místě, konala i samotná svatba v zahraničí. Rovněž celý interiér i exteriér hotelu perfektně ladil s celou svatbou. Další výhodou tohoto hotelu je to, že nabízí jednu z nejlepších ochutnávek vín v celé Austrálii. Tudíž musíme výběr místa pro obřad zhodnotit jako výborný a podařený.

Dort a svatební zábava

No a na závěr – svatební dort a zábava. Svatební dort s nádechem dekadence skvěle zapadl do tématu svatby. Dort působil rustikálně a zároveň elegantně. Během celého svatebního večera se o muziku a zábavu staral skvělý DJ, který během svého účinkování hrál po většinu času písně od U2, které měly pro novomanželský pár rovněž zvláštní symboliku.

1 thought on “Svatba v zahraničí – nádherná tematická svatba v Austrálii (2. část)

Napsat komentář