Dovolená
Svatba v zahraničí – nádherná tematická svatba v Austrálii (1. část)

Svatba v zahraničí – nádherná tematická svatba v Austrálii (1. část)

svatba-v-zahraničí
Čím déle zraje, tím je lepší

Svatba v zahraničí má bezpochyby své čaro. Chcete vidět, jak může vypadat například svatba v romantické a krásné Austrálii? Můj dnešní článek vám trochu přiblíží toto téma. Konkrétně se bude jednat o svatbu, která je svou tematikou zařazena do období vinobraní (což je mimochodem zajímavá symbolika – pro víno stejně jako pro lásku platí, že čím déle zraje, tím je lepší). Tento článek nemá za úkol přesvědčit vás za každou cenu, ale taková svatba je opravdu nádherná.

Proč svatba v zahraničí?

Ptáte se, proč svatba v zahraničí a proč právě v Austrálii? Odpověď je jednoduchá – v případě svatby, která bude v následujícím článku popsána, se novomanželé poznali právě v Austrálii. Oba novomanželé pocházejí z ciziny a oba byli na tomto místě poprvé. Jejich kamarádi jim dohodli tzv. rande naslepo a osud tomu chtěl a zůstali spolu až doteď. Dalším důvodem, proč se rozhodli pro svatbu v Austrálii, konkrétně v blízkosti města Bowral, byl ten, že oba mají rádi přírodu.

Družičkovské šaty a doplňky

Celé této netradiční svatbě předcházelo její netradiční plánování. Jako první se totiž začaly hledat šaty pro družičky. Jako první byla vybrána barva pro družičkovské šaty a tou „šťastnou“ byla rezavá, která dokonale ladila se svatebním tématem vinobraní. Stejně jako barvu, i styl šatů vybrala nevěsta. Jelikož každá družička byla jiné postavy, měla každá z nich na výběr mezi šaty na ramínkách nebo šaty se srdíčkovým výstřihem. Výběr nechala nevěsta na každé z nich z toho důvodu, aby se každá družička cítila v tento velký den pohodlně. To, co měly všechny družičky určené a musely to do puntíku splnit, byly doplňky. Každá z nich musela mít perlové doplňky a barva jejich šatů musela mít „ohnivou“ barvu, která celkový vzhled zjemnila.

svatba v zahraničí
Svatba v zahraničí ve stylu vinobraní

Svatební šaty pro nevěstu

Svatba v zahraničí ve stylu vinobraní se samozřejmě musela odzrcadlit i na stylu nevěstiných šatů. Jak sama nevěsta řekla, její představa svatebních šatů byly odjakživa nasbírané princeznovské šaty. Nakonec se však pro tuto možnost nerozhodla a konečná volba padla na úzké šaty, které zvýrazňovaly její křivky a navíc svými detaily lépe ladily s celkovou tematikou svatby. Nevěsta už tedy měla vybraný styl šatů, ale vyskytl se zde menší problém s velikostí. Šaty, které si nevěsta vybrala, byly k dispozici pouze v o číslo menší velikosti. A právě proto čekala na nevěstu ještě jedna výzva a to do svatby zhubnout.

Pokračování článku najdete zde.

1 thought on “Svatba v zahraničí – nádherná tematická svatba v Austrálii (1. část)

Napsat komentář