Nezařazené
Nejkrásnější svatba může být i netradiční

Nejkrásnější svatba může být i netradiční

Plánujete svatbu a určitě ji toužíte mít dokonalou nezapomenutelnou a prostě a jednoduše jedinečnou? Sen mít tu NEJKRÁSNĚJŠÍ SVATBU, na kterou zůstanou nejenom novomanželům, ale i ostatním hostům nezapomenutelné zážitky a vzpomínky, si přeje asi každá nevěsta.

Víte, jakou svatbu plánujete?

svatba
Co tak svatba na zámku?

Aby všechno vyšlo přesně podle vašich představ, je k tomu zapotřebí několik důležitých požadavků. Zaprvé musíte mít přesný plán a dobrou organizaci. Musíte mít jasno v tom, jak velká vaše svatba bude (závisí od počtu hostí) a dále také v tom, zda chcete moderní, neformální nebo tradiční svatbu. Podle toho potom můžete vybrat termín a místo obřadu a hostiny. Co se organizace týče, zde je potřebné rozhodnout se, zda si chcete celou svatbu naplánovat a řídit sami, nebo zda si necháte poradit a pomoct od svatební agentury.

Nejkrásnější svatba netradičně

Nejkrásnější svatba vypadá pro každého z nás jinak. Někdo dá přednost pohádkové svatbě na zámku nebo romantickému obřadu na zahradě či louce. Další skupina lidí si pod pojmem vysněná svatba představí klasickou svatbu a církevní obřad. Poslední dobou se pomaličku rozmáhá trend netradičních svateb ve stylu retro, vintage, ve stylu nějaké oblíbené krajiny nebo jejich kultury (Indie, Francie a podobně) nebo oblíbeného filmu novomanželů.

Další možností, jak udělat krásnou tematickou svatbu, může být například svatba inspirována některým ze 4 ročních období. Na svatbě se zimní tematikou může být například výzdoba ve stylu sněhových vloček, sněhu nebo ledu v barvách odstínů bíle, modré, šedé nebo stříbrné. Pokud jste zvolili svatbu s jarní tematikou, doporučujeme jako výzdobu květiny v pastelových barvách (jemně růžová, žlutá, zelená a podobně).

Svatba v zahraničí

svatba
Nebo na pláži?

Velkým hitem je i svatba v zahraničí, například na pláži s jemným pískem, palmami a šumem mořských vln. Svatba na pláži určitě vytváří jedinečnou až mystickou atmosféru a je jedno, zda se rozhodnete pro pláže na místech kolem Středozemního moře (Řecko, Itálie, Sardinie) nebo pláže na exotických ostrovech (Seychely, Mauricius, Maledivy nebo Tahiti). Pokud byste si přáli romantickou svatbu na pláži se západem slunce, doporučujeme navštívit některou z následujících zemí: Jamajka, Barbados – Karibik; Thajsko, Bali – Asie.

Nejkrásnější svatba na pláži může jednoduše být na nejrůznějších místech na světě, ale nejdůležitější je, aby s vámi na svatbě byli vaši nejbližší a hlavně VY – budoucí novomanželé, jakožto dva lidé, kteří se milují a budou i, snad, po zbytek vašich životů.

Tags :

Napsat komentář